KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggskulptur 17342030

nr 1734 2030

Väggskulptur

Åke Falk. Signerad, daterad -52, Keramik, Flöjtspelerska, 35x30 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 27 oktober 2025
kl 18:37:21

  • Tema
Tilgman Keramik